Nazywam się Ewelina Mucha. Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Rzeszowie – kierunek technik dentystyczny. Ukończyłam także studia z zakresu techniki dentystycznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

 

 

 

Przez okres ponad 10 lat aktywnie wykonywałam zawód technika dentystycznego. Dodatkowo odbyłam szereg specjalistycznych kursów zawodowych zarówno w Polsce jak i za granicą w trakcie których zdobyłam wiedzę niezbędną dla świadczenia usług protetycznych na wysokim poziomie.

 

W związku z tym uznałam, iż najwyższy czas aby spożytkować zdobytą wiedzę i doświadczenie zawodowe poprzez podjęcie wyzwania polegającego na otworzeniu własnej nowoczesnej pracowni protetyki stomatologicznej. Zapraszam Państwa do współpracy!

Moja Pracownia Protetyki Stomatologicznej to młoda i nowoczesna firma, która w oparciu o nowoczesny sprzęt świadczy usługi w zakresie wykonawstwa prac protetycznych na stałym, wysokim poziomie.

 

Dysponujemy pełną bazą zaawansowanych urządzeń protetycznych, które pozwalają nam na obsłużenie całego procesu realizacyjnego zleconych nam do wykonania prac protetycznych, które pozostają w naszej ofercie.

 

Młody, dynamiczny oraz doświadczony zespół pracowni gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w zakresie modelowego opracowania oraz wykonawstwa zarówno prostych jak i skomplikowanych prac.

 

Galeria
/files/photo/dsc_0061 (large)1461.JPG
/files/photo/dsc_0013 (large).JPG
/files/photo/dsc_0053 (large).JPG
/files/photo/dsc_0027 (large)7613.JPG
/files/photo/fotolia_29630419_subscription_monthly_m7270.jpg
/files/photo/fotolia_48465053_subscription_monthly_m9391.jpg